Služby

Chalupa POD KOLAVOU se nachází v údolí Orlických hor, kde máte dostatek soukromí na poklidnou dovolenou a zároveň je zde možnost v létě využít spoustu cyklostezek, procházek, golf, pevnost Hanička, paintball 1km,  atd. V zimním období SKI Zdobnice, Deštné v OH a SKI Říčky. Možnost využít i dětské lyžařské školičky na všech vlecích.

www.skizdobnice.cz

Pokud se Vám nebude chtít vařit, je možnost navštívit a domluvit stravování ve vedlejším restauračním zařízení.

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Přijeďte si k nám odpočinout a my se postaráme o Vaše pohodlí po celou dobu Vašeho pobytu. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

 

Vybavení

 

Nabízíme Vám ubytování v soukromí.  Jedná se o ubytování  rodinného typu nacházející se v malebném prostředí. Pobyt Vám zpříjemní veškerý komfort, na který jste zvyklí z domova. Jedná se o standardně vybavené ubytovací kapacity. Kdy každý apartmán má svou kuchyňku standartně vybavenou. Samozřejmostí je vlastní soc. zařízení spolu se sprchovým koutem. V létě je možno využít přenosný gril a venkovní posezení. Pro příjemnější pobyt jsme pro Vaše ratolesti zřídili dětský koutek, kde mají možnost využití velké trampolíny, dětského hřiště se skluzavkou, pískovištěm a nebo si můžete zahrát fotbálek na hřišti. Venkovní pingpongový stůl a pergola pro deštivé dny součástí chalupy. 

V zimním obdoví určitě rádi využijete infrasaunu pro 3- 4 osoby, která je v samostatné místnosti, aby jste zrelaxovali organismus.

Další součásti objektu je společenská místnost, která se nachází ve spodní části objektu. Je vybavena dětským koutkem, barem, šipkami. Velkou TV se satelitem, vybavenou kuchyní s myčkou, lednice s mražákem. Místnost na kola, hry, či lyže k dispozici. WC s pisoárem samozřejmostí. 

Roubenku můžete využít i jako chalupu a objednat si ji celou na týdenní pobyt. 

 

Rezervace

Vzhledem ke stále větší oblíbenosti podobných ubytovacích kapacit jako je to naše a k vzrůstajícímu počtu klientů vyhledávajících naše služby nabízíme možnost rezervace ubytování. Doporučujeme využít této příležitosti, která Vám ubytování u nás zajistí a budete mít jistotu kvalitně stráveného pobytu či dovolené.

 

 


Kontakt

Penzion POD KOLAVOU

Souvlastní 38
Rychnov nad Kněžnou 51601


+420603368225